Pomoc s dluhy

 

Každému našemu klientovi se věnujeme zcela individuálně. 


 

Pomáháme lidem, kteří se zadlužili a nezvládají splácet. Provedeme analýzu Vašich dluhů, navrhneme nejlepší možné řešení problému.  U nás to funguje tak, že se pro všechny lidi, kteří se na nás obrátí, snažíme vymyslet to nejlepší řešení jejich situace. To jim pak sdělíme, včetně rady, jak by měli konkrétně postupovat, a pokud chtějí, tak jim pomůžeme jejich situaci vyřešit. 

 

 

Potřebujete si půjčit a v bance jste neuspěli? 

 

Nebankovní konsolidace půjček se vyplatí!

 

Nezoufejte! Existuje i nebankovní konsolidace, která Vám umožní sloučit všechny své závazky do výhodnějšího, ale hlavně levnějšího řešení.

Nebankovní konsolidace půjček vyřeší Vaší finanční situaci a sníží tlak na domácí rozpočet.  U nás každý rok pomůžeme mnoha klientům, kteří splácejí vysoké měsíční splátky kvůli velkému množství závazků. Jakmile jim sjednáme úvěr určený ke konsolidaci ihned se jim uleví a svůj závazek zvládají pravidelně bez problému splácet.

U nás můžete část finanční prostředků použít na konsolidaci půjček a zbytek na cokoliv jiného zrovna potřebujete. Vždy nebankovní úvěr určený ke konsolidaci půjček poskytujeme do 50 % tržní hodnoty nemovitost.

 

 

 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.
Nabízíme Vám vždy profesionální služby po celé ČR. 
Samozřejmostí je individuální přístup ke každému Vašemu problému. 

                                                

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás: Pomoc s dluhy!

Před odesláním formuláře zkontrolujte Vámi zadané údaje. Po kliknutí na "Odeslat", bude zpráva zaslána na náš e-mail. 

 

Odesláním Vašich údajů souhlasíte s tím, aby byly vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů zpracovány, uchovány a využity k nabízení obchodu, nebo služeb po dobu neurčitou.

 

Veškeré údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona 257/2016 Sb.